logo
   
 
 
 
 
     
  Kolay Alışveriş ile Hemen Al
  Bize Ulaşın
  Miracle Eyes
  Guarana Erkek Kremi
  StopGrey
  Saçlara Dolgun Görünüm
  Guarana Bayan Kremi

 

Stop Grey Saç Beyazlık Giderici Losyon
Piyasa Fiyatı : 99.68 TL

Satış Fiyatı : 89.00 TL
Havale Fiyatı : 84.55 TL
Adet
Telefonla Sipariş
PAYLAŞ
 
ADET
 
Özellikler
Yorumlar
STOPGREY LOSYON
Herhangi bir saç rengine titizlikle ve yavaş yavaş etki eder.  Ani bir değişim yapmaz. 

Stop Grey melanin yerine, saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. StopGrey’i beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık  tamamiyle kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz. 

StopGrey kullanıma hazır ve de  kullanımı kolay şeffaf bir losyondur; herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için losyonu her hafta sadece 2 veya 3 kez uygulamanız yeterlidir.   Deride leke yapmaz.

UYARILAR:
StopGrey’i kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.  Sadece harici kullanım içindir.  Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayınız. Ürünü sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız.  Deride tahriş veya kaşıntı olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz.  Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız.  Başka amaç için kullanmayınız.   Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

KULLANMA TALİMATI
STOP GREY herhangi bir renkteki saç üzerinde titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. STOP GREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.  
Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman gerekebilir, görebileceğiniz renk değişim oranı saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır: eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz; eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir. 

UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATI OKUYUNUZ:  
1- KULLANIMDAN ÖNCE VE KULLANIM SÜRESİNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ. Her sabah  kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda ürünü dökünüz. 
2- Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında  bir etki istiyorsanız saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız. 
3- Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz.. 
İstediğiniz saç rengine ulaşana kadar, StopGrey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır. 

Elde ettiğiniz saç rengini korumak için StopGrey losyonunu haftada 2 veya 3 kez, her zaman temiz ve tamamen kuru saça uygulayınız. 
Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

SOCO Società Cosmetici İTALYA

SIK SORULAN SORULAR

StopGrey onaylı bir ürün mü?

StopGrey Avrupa’nın en önemli saç bakım ürünleri geliştirme laboratuvarı SOCO tarafından Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun olarak İtalya’da üretilmiştir. Dünyanın en önemli akademi merkezlerinden biri olan Ferrara Üniversitesi tarafından etkinliği ve güvenilirliği test edilip onaylanmıştır. StopGrey Türkiye’de de mevcut yasal izinler çerçevesinde satışa sunulmuştur.

StopGrey’i kimler kullanabilir?

StopGrey saçı beyazlayan, bu durumdan rahatsız olan erkek ve kadınlar tarafından kullanılabilir. Saç insanoğlunun en önemli aksesuarlarından biridir. Saç mitolojide aşkı temsil eder, insanlar genç imajlarını ve çekiciliklerini beyazlamamış gür saçlarıyla tedarik edebilirler. Saçı beyazlayan herkes bu ürünü güvenle kullanabilir.

StopGrey nerelerde satılmaktır?

StopGrey Dogalecza.com'da ve eczanelerde satılmaktadır. Sitemizden sipariş ettiğiniz Stop Grey aynı gün faturasıyla birlikte kargoya verilir ve siz ertesi gün teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

StopGrey her saç renginde nasıl etkili oluyor?

İnsanoğlunda saç rengini belirleyen faktör saç gövdesi içinde bulunan pigment tüpleridir. Bu tüplerin yapısındaki gözenekler geniş hacimliyse saç gövdesi daha çok pigment depolayabildiği için saç koyu renkli, dar hacimliyse sarı – kahve gibi açık tonlu olur. StopGrey boş olan pigment gözeneklerini melanini taklit eden bir renk pigmentiyle doldurduğu için saçınızın rengi orjinal şekline geri dönmektedir.

StopGrey’in saç boyalarından farkı nedir?

Saç beyazlaması melanosit hücrelerinin azalmasıyla birlikte saç gövdesindeki pigment tüplerine melanin maddesini üretememesi nedeniyle oluşur. StopGrey bu tüplerdeki azalan veya yok olan pigment seviyesini tamamlayarak saçın rengini doğal bir şekilde geri kazanmasını sağlar. Saç boyalarıysa saç gövdesinin dış yüzeyini boya maddesiyle bir kalıntı şeklinde kaplayarak etkisini gösterir. Dolayısıyla saç nefes alamaz ve kendisi için gerekli olan nemi sağlayamaz. Fakat StopGrey tamamen insan fizyolojisine uygun bir şekilde doğal etki gösterir.

StopGrey ne kadar sürede etki gösterir?

StopGrey’i kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Saçınızın fizyolojik yapısına bağlı olarak 10 günden 30 güne kadar bir süre içinde pigment depolarını doldurarak saçların yeniden ana rengine kavuşmasını sağlar. Sürenin kişiden kişiye değişme nedeni tamamen saçın yapısıyla alakalıdır. Pigment tüplerindeki gözenekler dar yapıdaysa süre uzayabilir, geniş yapıdaysa süre kısalır.

StopGrey’i kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

StopGrey’den tam ve kesin bir sonuç almak için şu hususlar çok önemlidir; 1- Kullanım öncesi ve kullanım süresince losyon kutusunu iyice çalkalayınız. 2- Mutlaka uygulamayı sabah saatlerinde yapınız. 3- Uygulama esnasında saçınızın temiz ve kuru olmasına önem gösteriniz.

StopGrey’in etkisi kalıcı mı?

StopGrey ana saç rengini kazanıncaya kadar her gün kullanılır. İstediğiniz renk tonuna kavuştuktan sonra varolan sonucu korumak ve saç gövdesindeki pigment tüplerini daima dolu halde tutmak için haftada 1-2 defa kullanmanız tavsiye edilir. Böylece sonucu kalıcı hale getirmiş olursunuz.

StopGrey’i sadece saçımın bir kısmına uygulayabilir miyim?

StopGrey’i yalnızca saçınızın bir kısmına örneğin şakaklarınıza kullanabileceğiniz gibi saçınızın tümüne de uygulayabilirsiniz. StopGrey’i hangi saç bölgesine uygularsanız orada sonuç alırsınız.

StopGrey’i bayanlarda kullanabilir mi?

StopGrey genellikle erkekler tarafından tercih edilen bir üründür. Çünkü erkeklerde boya yapay görünmektedir, kadınlar genelde ana saç renklerinin aksine saç boyası gibi radikal renk değişimlerini tercih etmektedirler. Doğal görünümlerini arzu eden ve buna kavuşmak isteyen bayanlar da StopGrey’i kullanarak istedikleri etkili sonucu elde edebilirler. Dolayısıyla bayanlar tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

StopGrey’i nasıl kullanmalıyım?

Kullanımdan önce ve kullanım süresince şişeyi iyice çalkalayınız. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz. Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız. Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, Stop Grey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır.

StopGrey deride leke bırakır mı?

StopGrey saç boyası olmadığı için deride ve giysilerinizde leke bırakmaz.

StopGrey’in herhangi bir yan etkisi var mı?

StopGrey Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. İçeriğinde kurşun, asetat, civa gibi ağır metaller, zararlı kimyasallar barındırmaz. Formülasyonunda insan sağlığına olumsuz etki eden herhangi bir öğe taşımaz. Güvenilirlik durumu yapılan klinik testlerle de kanıtlanmıştır. Sitemizin Klinik Test Sonuçları bölümünden de inceleyebilmeniz mümkündür. StopGrey tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmış, olumlu sonuçlar alınmış ve herhangi bir sağlık sorununa yol açmamıştır.

StopGrey’i kullandıktan sonra denize girebilir miyim?

StopGrey Losyon’u saçınıza uygulayıp iyice kuruttuktan sonra denize girmenizde bir etki kaybı yaşanmaz.

StopGrey’i nasıl sipariş verebilirim?

StopGrey’i sitemizdeki sipariş formunu doldurarak kargo ücreti ödemeden kapıda nakit/kredi kartı ödeme kolaylığıyla sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz 03122203555 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak anında siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüz siparişinizden sonra 24 saat içinde size güvenle teslim edilir. 

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
1
saffet karlı @ 24 Kasım 2014
beyaz saçları giderdiği doğru ben 1 kutuyu kullandım ama tüm beyazlarım gitmedi daha çok mu kullanmak lazım acaba yoksa beklemekmi gerek
2
sadık @ 22 Kasım 2014
saçımda tek tük beyazlıklar vardı ben sadece 1 serum kullandım yetti şimdi arkadaşım için sipariş vericez onun çok olduğu için 3 kutu kullanması lazım galiba
3
yasin aydın @ 21 Kasım 2014
ben bu stopgreyi boya sanıyordumda değilmiş beni çok şaşırttı saçlarımı nasıl normale döndürdü hala anlamış değilim.
4
hüseyin sandal @ 20 Kasım 2014
yaşım daha 25 olmasına rağmen saçım sürekli beyazlıyordu iyice beyazlamadan stop grey ile bu durumu durdurdum herkese tavsiyes ederim
5
metin @ 10 Kasım 2014
Boya kullanmaktan bıkıp usanan biri olara stop grey beyazlık giderici ürünü zevkle kullanıyorum.
6
Mustafa @ 07 Kasım 2014
Daha önce saçlarımı boyuyordum ve herkezin bana baktığını düşünüyordum, yani çok yapay bir görüntü oluşturuyordu. Stopgrey sayesinde şimdi saçlarım simsiyah adeta burdayım diyen bir görünüme kavuştu. Daha doğal bir renk aldı çok sağolun.
7
deniz @ 05 Kasım 2014
beyazsız doğal bir gorunum.erkekler için ideal
Bu ürünü sosyal medyada beğenin!
Ürün Bilgisi
Stop Grey Saç Beyazlık Giderici Losyon
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta *


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.