logo
   
 
 
 
 
     
  Kolay Alışveriş ile Hemen Al
  Bize Ulaşın
  Miracle Eyes
  Guarana Erkek Kremi
  StopGrey
  Saçlara Dolgun Görünüm
  Guarana Bayan Kremi

 

Stop Grey Saç Beyazlık Giderici Losyon
Piyasa Fiyatı : 109.76 TL

Satış Fiyatı : 98.00 TL
Havale Fiyatı : 93.10 TL
Adet
Telefonla Sipariş
PAYLAŞ
 
ADET
 
Özellikler
Yorumlar
STOPGREY LOSYON
Herhangi bir saç rengine titizlikle ve yavaş yavaş etki eder.  Ani bir değişim yapmaz. 

StopGrey’i beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz. 

StopGrey kullanıma hazır ve de  kullanımı kolay şeffaf bir losyondur; herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz elde ettiğiniz tonu korumak için losyonu her hafta sadece 2 veya 3 kez uygulamanız yeterlidir.   Deride leke yapmaz.

UYARILAR:
StopGrey’i kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.  Sadece harici kullanım içindir.  Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayınız. Ürünü sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız.  Deride tahriş veya kaşıntı olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz.  Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız.  Başka amaç için kullanmayınız.   Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

KULLANMA TALİMATI
STOP GREY herhangi bir renkteki saç üzerinde titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğru dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir.
Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman gerekebilir, görebileceğiniz renk değişim oranı saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır: eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz; eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir. 

UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATI OKUYUNUZ:  
1- KULLANIMDAN ÖNCE VE KULLANIM SÜRESİNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ. Her sabah  kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda ürünü dökünüz. 
2- Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında  bir etki istiyorsanız saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız. 
3- Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz.. 
İstediğiniz saç rengine ulaşana kadar, StopGrey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır. 

Elde ettiğiniz saç rengini korumak için StopGrey losyonunu haftada 2 veya 3 kez, her zaman temiz ve tamamen kuru saça uygulayınız. 
Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

SOCO Società Cosmetici İTALYA

 

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Bu ürünü sosyal medyada beğenin!
Ürün Bilgisi
Stop Grey Saç Beyazlık Giderici Losyon
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta
 • 3D GÜVENLİ
  ÖDEME SİSTEMİ
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • ÇAĞRI MERKEZİ
  0312 220 3 555
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Bizi Takip Edin

Mobil (Yakında)

De Store Dogalecza Plaza Prof. Dr. Ahmet Taner
Kışlalı Mah. İlko Sitesi 2818. Cadde 2819.
Sokak No: 2 Çayyolu / Çankaya / Ankara
Tel: 0312 220 3 555 Fax:0 312 220 32 85
Mail : iletisim@dogalecza.com
Dogalecza.com © Copyright 2014 - Her Hakkı Saklıdır.
 
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
Ürünler beslenme destek/kozmetik ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanılmaz. Ürünlere ait bilgiler üretici/ithalatçı firmaların sitelerinden derlenmiştir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.